מי אנחנו

בתור אמא לשלושה ילדים קטנים, הרגשתי עד כמה חסר ביישוב שלנו מתחם שנותן מענה להורים טריים ולהורים בכלל.

בגלל זה הקמתי את וונדרלנד קידס – מתחם שמרכז תחתיו פעילויות איכותיות לתינוקות ולילדים. חוגי התפתחות, סדנאות, הרצאות העשרה בנושאים שמטרידים הורים לילדים באשר הם, משחקייה אסתטית ונעימה שיש בה מענה לתינוקות, פעוטות וילדים. מקום מיוחד לחגוג בו ימי הולדת ולכל הטוב הזה הוספנו בית קפה מפנק בו ההורים יכולים לשבת לעבוד ולצפות בילדים בו זמנית, או סתם לשבת לשתות קפה עם חברים ולהתפנק במטעמי המקום המיוחדים.

אני מזמינה אתכם להגיע אלינו מייד לאחר שאספתם את הילדים מהמסגרות לבלות יחד זמן איכות משותף, לאכול ארוחת ערב יחדיו וכל מה שנותר לכם לעשות אמבטיה חמה, סיפור ולמיטה לישון.

מה במתחם

ג׳ימבורי –

מתחם ג'ימבורי ענק ומפנק המחולק לאזורים ומותאם לגילאים שונים. בג'ימבורי מגוון של מתקנים, בריכת כדורים לגדולים ולקטנים, טרמפולינות ועוד שלל הפתעות. הג׳ימבורי מאובטח לאורך כל היום.

בית קפה –

בית הקפה שלנו יאפשר לכם לשבת בנחת, לשתות קפה ולאכול ממגוון המטעמים שלנו. לפתוח לפטופ לעבוד, לקרוא עיתון או סתם לקשקש עם חברים. כל זה תוך כדי צפייה בילדכם מתרוצצים במתחם הג'ימבורי שלנו.

הרצאות העשרה –

מגוון הרצאות מקצועיות והרצאות העשרה, בנושאים שמטרידים הורים באשר הם. עזרה ראשונה, הורות, שינה, תזונה נכונה ועוד…

חוגים, סדנאות וימי הולדת –

סדנאות ליווי בתחומים שונים מגיל לידה עד גיל שנה, קבוצת אמהות, אבות ועוד. בנוסף ניתן לחגוג ימי הולדת במתחם עם אפשרות להוספת שירותים נוספים כמו הפעלה, סידור שולחן, סידר בלונים וכו.

הצצה קטנה למתחם...